Životní kouč, mentor a trenér

Richard Gonzor

Jsem Richard Gonzor a věřím, že cesta k mysli a duši vede přes tělo a pohyb.

Mám dar vcítit se do emocí druhých a probudit v nich životní sílu. Ukazuji lidem, jak můžou i negativní emoce jako smutek, strach nebo vztek prožít zdravě. Učím je, jak pocity neschovávat, nepotlačovat a neutíkat před nimi. Protože když je přijmou, prožijí a pustí ven, naleznou svou životní sílu. Nabízím techniky, díky kterým to pak zvládnou i sami.

Jsem životní kouč, mentor a trenér bojových sportů. Mým vedením prošlo už tisíc lidí. Díky jejich vlastnímu úsilí a mému vedení vyřešili své problémy a posunuli se psychicky i emočně. Naučili se postupy, díky kterým dnes dokážou pomáhat sami sobě. Zlepšili si kondici i postavu a osvojili si zdravé životní návyky.

Věřím, že tělo, mysl a duše jsou natolik propojeny, že pokud chceme být spokojení, musíme pracovat na všech třech složkách. 

Naučím vás to během mých tréninků, mrkněte na ně 👀

Richard Gonzor – podívejte se na NÁVOD pro budování životní síly. Co je to životní síla a jak s ní pracovat?  Co všechno hraje roli při budování síly v našich životech? Podívejte se 😉

 

 

Trenér Thaiboxu a skvělý motivátor

Daniel Kripner

Přes 25 let se věnuji thaiskému boxu, z toho jsem 7 let závodně boxoval za SKBU Hostivař. Jsem vícemistr ČR 2010 ve fullcontactu.

Jsem spoluzakladatel projektu Mojesíla.cz a působím zde jako kondiční trenér thaiboxu.

Naučím tě umění Thaiboxu a dokážu v tobě probudit opravdovou rváčskou sílu. Mám i schopnost velmi přesně a přímočaře pojmenovat co tě trápí a navrhnout řešení.

Trenér Daniel Kripner

Daniel Kripner – naučím tě umění Thaiboxu a dokážu v tobě probudit opravdovou rváčskou sílu.