TEAMBUILDINGY S KOUČINKEM

 

Koučovací teambuildingy s 
Richardem Gonzorem NA MÍRU 

Pro pracovní či sportovní týmy do 30 lidí

Dva intenzivní dny v Čechách plné pohybu a energie.

Prakticky vás naučím jak rozlišovat různé osobnostní typy a jak s nimi komunikovat.
Díky tomu začnete lépe chápat a respektovat své kolegy, jejich chování a potřeby. Osvojíte si otevřenou komunikaci v celém týmu. Výsledkem bude přátelský a respektující se tým, který bude efektivnější a lidé v něm budou rádi.

V ČEM JSOU MÉ
TEAMBUILDINGY JINÉ

PRACOVNÍ A SPORTOVNÍ TÝMY

 • Hlavu prosím "nechte doma" - během semináře se pokusíme vystoupit z běžného, navyklého myšlení - ukážu vám jak na to. A vysvětlím, k čemu je to dobré.
 • Naučím vás postupy jak pracovat s agresivitou, napětím, podrážděností tak, aby se tyto emoce staly hnacím motorem a ne nástroji vzájemného zraňování
 • Budeme se i hýbat - ale jen trošku, žádné výkony 🙂 
 • Vzájemně se víc poznáte - pochopíte emoce a chování svých kolegů, a díky tomu se začnete víc respektovat.
 • Naučíte se otevřené komunikaci v týmu. A společně vytvoříme postup, jak ji budete v práci pravidelně udržovat a stane se součástí firemní kultury. 

CO ZÍSKÁTE

 • Sladěný a harmonický tým, který má stabilnější výkonnost
 • Zdravou atmosféru v týmu, ve kterém práce lidi baví
 • Naučíte se řešit konflikty a napětí v týmu způsobem, který tým posouvá směrem k lepší spolupráci

CO SE NAUČÍTE

 • Odhalíte slabá i silná místa v týmu
  Poznáte, co a proč je slabým článkem týmu, a jak to můžete zlepšit. Zjistíte, jaké jsou přednosti týmu a jak je můžete ještě lépe využít.

 • Táhnout za jeden provaz
  Pro každý úspěšný tým je klíčová spolupráce. Ukážu vám, jak můžete táhnout za jeden provaz. Naučíte se dávat zpětnou vazbu zdravě a komunikovat tak, abyste nevytvářeli atmosféru boje a napětí - ale abyste dlouhodobě spolupracovali.
 • Vyjádřit své emoce vůči druhým
  Lidé v týmu spolu často neumějí upřímně mluvit nebo nemají prostor říct své potřeby nahlas. Ukážu vám, jak o věcech komunikovat jinak - jak pravdivě vyjádřit své potřeby a přitom nezraňovat sebe ani ostatní. Protože když neříkáte pravdu, zraňujete sebe, a když mluvíte až moc upřímně, často zraníte druhé. A pak není nálada v týmu přátelská.

Můžete mít v práci sebelepší a sebevýkonnější pracanty i šéfy.
Ale když se spolu neumějí domluvit nebo jim spolu není dobře, nikdy nebudete mít úspěšný tým.

CO VÁS ČEKÁ

 • Pohyb dodávající energii
  Vyzkoušíte si základy správného pohybu, díky kterému budete dlouhodobě výkonní a plni energie. Protože bez energie to v práci prostě nejde.  

 • Denní režim
  Naučíte se efektivně pracovat se strukturou svého dne, abyste byli výkonnější a kreativnější - a to i bez elektronických aplikací řídících vás i vaši práci 🙂
 • Koučink
  Vyzkoušíme několik technik z osobního a skupinového koučinku, které budou ušity přímo na míru vašemu týmu.

 • Použijeme i techniku “špinavé prádlo na stůl“
  Proč v práci vznikají různé skupinky, které pomlouvají ostatní? Protože se lidi bojí otevřeně říct, co je trápí, protože vyjádření jejich potřeb nikam nevedlo a proto ztratili motivaci. 


  Nečekejte moc teorie.
  Vždy vysvětlím základy, které hned procvičíme v praxi 🙂 

PROČ ZROVNA RICHARD? 

Jsem Richard Gonzor, mentor, životní kouč a trenér bojových sportů.

Přes 25 let pomáhám mužům i ženám, aby sladili své tělo, mysl i duši. Mými kurzy a semináři prošlo už tisíc lidí.

Semináře pro skupiny pořádám už 15 let a týmy a firmy koučuji už 12 let. Pořádám teambuildingy, přednáším na konferencích a festivalech.

Založil jsem program Moje síla, jehož hlavní pointou je práce s tělem, myslí a duší a také návrat životní síly a energie. 

Už 10 let pořádám semináře na Krétě (2x ročně), v Thajsku a nově i na Bali a na luxusním katamaránu v Řecku. Zorganizoval a vedl jsem více než 45 sebe-rozvojových kurzů a seminářů pro skupiny i jednotlivce. U nás, v zahraničí i online. 

REFERENCE

Unikátnosti s Richardem: schopnost vysvětlovat, moudře se vcítit a dát trefné zpětné vazby. Drží konzistenci v tom, co říká, má to dlouhodobě jasnou filozofii, systém a jednotnou linku bez rozporů, důvěryhodnost, člověka to vrací zpět na hlavní cestu... A umí to lidsky a jednoduše. Empatie k tělu i duši. Vyzařuje stabilní energii, která pozitivně ovlivňuje okolí. Skvělý osobní přístup. Dokáže dostat tělo i ducha do režimu unikátních zážitků až osvobození, vždy na míru momentálního stavu studenta :o) Má intuitivní schopnost zvolit strategii vedoucí dopředu, hnout s věcmi vpřed. Je lídr, radost ho následovat, co vymyslí, nezklame. Má kreativní potenciál, jak ve sportu tak v koučování. Dobrej chlap.
Daniel JesenskýVice President POPAI, Managing partner DAGO A.P.C.
Když jsem Richarda poznal, bylo mi skoro 40, měl jsem problémy se zády, trpěl nespavostí, v práci prohrával boj s každodenním stresem a pochyboval o smyslu svého života. Richard se ukázal být trpělivým "guru", který mě dostal fyzicky dohromady a hlavně ukázal, jak pracovat se zážitky, pocity a emocemi. Dokázal jsem pak pootevřít bránu do svého podvědomí a odpovědět si na otázky, které mne trápily. Teď už vím, jak dál pokračovat a kam se chci dostat.
Od Richarda jsem se naučil, že život je jako plavba po řece - nelze setrvat na místě, byť sebekrásnějším, ani se vracet proti proudu. Můžeš se ale spolehnout, že i po proudu jsou krásná místa a každý den po probuzení se na ně můžeš těšit...
Jaroslav PažoutLékař, ARO Vinohrady Praha
Ze začátku jsem tomu moc šancí nedávala, box trochu tvrdý sport na můj vkus, k tomu závěrečné meditace, povídání v kruhu, na tohle jsem nikdy nebyla. Ale to se brzy změnilo.
Soňa HoblováManažerka ve společnosti PWC

 KDY, KDE A ZA KOLIK

PRO: tým do 30 lidí

TERMÍN: čtvrtek odpoledne - pátek večer nebo pátek odpoledne - sobota večer

LOKALITA: společně vybereme termín i lokalitu v okolí firmy - nebo naopak co nejdál 🙂 

CENA48.000,- Kč

PROGRAM s plánem na míru

Před teambuildingem prosím o pohovor (osobně nebo online). Chci poznat co tým dělá, jak pracuje, jaké řeší problémy a co chce vylepšit. Na základě toho stanovíme plán na míru celého setkání.

1. DEN

 • Odpoledne - vzájemné seznámení + lehký pohyb a koučink 
 • Večer - přednáška o neurotypech lidí - zjistíte, proč si s některými kolegy nerozumíte a jak to můžete změnit

2. DEN

 • Dopoledne a odpoledne - lehký pohyb, koučovací techniky na míru pro jednotlivce i celý tým
 • Večer - závěrečná integrace a vzájemné vyhodnocení + neformální pokračování programu u sklenky něčeho dobrého

Chcete se dozvědět více?

Prosím kontaktujte mne na: +420 603 203 154
Nebo na: gonzor@mojesila.cz

Domluvíme individuální termín i plán
NA MÍRU Vašemu týmu.