Intenzivní 10 denní kurz Thajsko 2020

Válecí dovolená není pro tebe?

Prožij s námi 10 dní v Thajsku naplněných zážitky na celý život

CO ZÍSKÁTE?

OSOBNÍ RŮST

Naučím vás techniky mentálního a emočního koučinku
Duše anebo ego? Jaký je v tom rozdíl?

ZDRAVÍ

Deset tréninků na míru
Individuální koučink
Naučím vás techniky práce s emocemi - jak na strach

ZÁŽITKY

Šnorchlování, surfing
Sloni, motorky a výlety
Pláže, párty, objevování

Jak to probíhá?

  • Budou se vám věnovat dva koučové a zakldatelé MojeSíla - Richard Gonzor a Daniel Kripner
  • Každý den dostanete profesionálně vedený ranní trénink, kde vás naučíme jak zdravě tvarovat svoje tělo - jaké jsou principy, nejčastější chyby a vyzkoušené návody naší třicetileté praxe
  • Odpoledne vás v nádherném prostředí thajské pláže naučíme jak pracovat s technikami mentálního koučinku
  • Ukážeme si postupy pro práci s emocemi - strachem a hněvem
  • Provedeme vás tématy, která potkáváme ve svých životech - komunikace ve vztahu, vztah k penězům, sebevědomí a životní poslání
  • Naučíte se základy meditace a vizualizace
  • Zažijete Individuální koučink - koučink jeden na jednoho, nejefektivnější způsob práce na sobě
  • Poradíme vám s vašimi vlastními tématy, která si přivezete
  • Vždy je dost času na pohodu na pláži, čas pro sebe a objevování okolí

Vaši průvodci intenzivním kurzem v Thajsku

Richard Gonzor

Mentor a kouč
Zakladatel projektu MojeSíla

Daniel Kripner

Trenér a pohodář
Zakladatel projektu MojeSíla

Soleh

Trenér thajského boxu
100 zápasů, profesionální trenér

Termín a cena

Datum: 28. 2. – 10. 3. 2020 

Cena: 38.000 Kč + letenka

Cena zahrnuje: transfery, ubytování ve dvoulůžkových bungalovech s klimatizací, snídani, 10 denní seminář koučovacích a emočních technik, individuální koučink, 8 funkčních tréninků na míru a soukromou lekci thajského boxu s thajským trenérem.

Místo konání

Golden Coconut resort
Khuekkhak, Takua Pa District,
Phang-nga 82190, Thajsko

Přihláška na intenzivní kurz do Thajska

Reference účastníků

Strávil jsem s Mojí Sílou 2 týdny v Thajsku. Ačkoli Ríšu znám už dlouho, bylo to první setkání s Mojí Silou. S jakým očekáváním jsem jel? S tím, že si odpočinu v Thajsku a s lehkou skepsí k něčemu s tak ezoterickým názvem, jako je kruh sdílení. S čím jsem se vrátil? Se vzpomínkami na 200 km na motorkách po Thajských klášterech, na spontánně vzniklé společné rána u bazénu v palmovém háji a následné snídaně plné Thajských klasik (které už člověku lezly i ušima 🙂 ). Na běhy na boso po pláži. Na tréninky boxu v otevřeném gymu a násedné relaxace u bazénu se nezbytným smoothie na tisíc způsobů. Na odpolední pohodu u moře s palmamy nebo bazénu s přepadávající vodou a výhledem na zelené hory.  Na večeře v Thajských pouličních stáncích. Na dostatek času sám pro sebe, nezbytnou složku mého života. Ale hlavně na partu lidí, kteří vědí, co od života chtějí a jsou ochotni pro to něco udělat. Kruhy mi daly nahlédnout do jejich životů tak, jak by se to bez nich nikdy nestalo. Ne jenom, že mi umožnily podívat se na svůj život a svoje vztahy v kontextu zkušeností ostatních, ale dodali i nečekanou kvalitu do vztahů s lidmi, s kterými se v kruhu o svůj vnitřní svět podělíte. A o tom všem, aspoň pro mě, Moje Síla je.  Přijel jsem si odpočinout, ale dostal jsem mnohem víc.
David HokszaBioinformatik a VŠ učitel
Poprvé jsem navštívil Thajsko před dvěma lety. Tehdy jsem si hledal vhodný dárek k mým abrahámovinám... Věděl jsem, že třeba zatřást korunami a vlítnout do životní sekce se zážitkovými dárky.
Dovolenou jsem to pojal jako pouť, co potřebuji na začátku druhé „padiny“ absolvovat. A že to byl fičáááák!!!!!
Mix sportu v tělocvičně a na pláži, mix lidových jídelen a pouličních vývařoven, návštěv tržišť a výborných masáži, rán a východů slunce, západů slunce a klidné hladiny moře...
Potkal jsem zde výbornou partu kluků a holek, mix všech povah a názorů, lidí absolutně otevřených a vstřícných, bojovníků-boxerů, kteří umí pohladit duši slovem i bez něj.
David Hastík
Do projektu Moje síla mě přivedla chuť občas si zaboxovat, vyčistit si hlavu a nabrat svaly. To, co jsem ale od Richarda a Dana dostala, naprosto předčilo moje očekávání, které jsem měla od klasického boxerského tréninku. Při prvním setkání s nimi mi přišlo, že musejí žít na jiné planetě. Nechápala jsem tu jejich spontaneitu a hravost. Pomalu jsem se ale začínala ladit na jejich vlnu, a to mi doslova převrátilo život naruby. Po pár měsících práce s nimi, jsem byla schopná odejít z nefungujícího vztahu a dovolila jsem si prožívat autentické emoce, které jsem v sobě za několik let popřela tak dokonale, že jsem úplně zapomněla na to, že je v sobě pořád mám. Richard a Dan nejsou jen trenéři a mentální koučové, ale v první řadě to jsou úžasní lidé, které si prostě chcete držet blízko "u těla“. Během pár let jsem potkala spoustu vystudovaných terapeutů, koučů a rádoby filozofů. Myslím, že všichni by se mohli od Richarda s Danem učit. Když jsem s nimi a s ostatními lidmi z MS, mám pocit, že je ten svět ještě někde v pořádku. Přála bych každému zažít tu pohodovou atmosféru, která na trénincích panuje. Nejde jen o trénování těla nebo hlavy, má to přesah, který se těžko popisuje, aneb pochopíš až v cíli.
Veronika Kudová

AKTUÁLNÍ AKCE

Momentálně nejsou k dispozici žádné akce.