10 denní kurz Thajsko

Válecí dovolená není pro tebe?

Prožij s námi 10 dní v Thajsku naplněný zážitky na celý život

CO ZÍSKÁTE?

NOVÉ OBJEVY

Setkání s jinou kulturou
Rituál v buddhistickém chrámu
Pocit klidu a plynutí

ZDRAVÍ

Lekce boxu s thajským trenérem
Thajská pálivá kuchyně
Deset tréninků na míru

ZÁŽITKY

Šnorchlování, surfing
Sloni, motorky a výlety
Pláže, párty, objevování

Termín a cena

  • Datum: 28. 2. – 10. 3. 2020 (může se změnit v řádu dnů podle dostupnosti letenek)

Cena: 55.000 Kč

Cena zahrnuje: letenku, transfery, ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací snídani, seminář koučovacích a emočních technik, funkční trénink a soukromou lekci thajského boxu s thajským trenérem.

Místo konání

Golden Coconut resort
Khuekkhak, Takua Pa District,
Phang-nga 82190, Thajsko

Jak to probíhá?

  • Věnují se vám dva trenéři/průvodci Richard a Dan.
  • Každý den profesionálně vedený ranní trénink (protahování, kardio, posilování, box - není důležitá výkonnost, ale chuť a ochota se učit).
  • Odpolední seminář s různými tématy (vztahy, sebeláska, sebevědomí, finance, životní talenty a vize, sexualita, konstelace a co skupina přinese).
  • Super gym s thajskými trenéry.
  • Pravé thajské jídlo doporučené od místních.

Vaši průvodci parádní dovolenou v Thajsku

Richard Gonzor

Průvodce a trenér

Daniel Kripner

Trenér a komik

Neznámý Thajec

Trenér

Přihláška na kurz do Thajska

Reference účastníků

Strávil jsem s Mojí Sílou 2 týdny v Thajsku. Ačkoli Ríšu znám už dlouho, bylo to první setkání s Mojí Silou. S jakým očekáváním jsem jel? S tím, že si odpočinu v Thajsku a s lehkou skepsí k něčemu s tak ezoterickým názvem, jako je kruh sdílení. S čím jsem se vrátil? Se vzpomínkami na 200 km na motorkách po Thajských klášterech, na spontánně vzniklé společné rána u bazénu v palmovém háji a následné snídaně plné Thajských klasik (které už člověku lezly i ušima 🙂 ). Na běhy na boso po pláži. Na tréninky boxu v otevřeném gymu a násedné relaxace u bazénu se nezbytným smoothie na tisíc způsobů. Na odpolední pohodu u moře s palmamy nebo bazénu s přepadávající vodou a výhledem na zelené hory.  Na večeře v Thajských pouličních stáncích. Na dostatek času sám pro sebe, nezbytnou složku mého života. Ale hlavně na partu lidí, kteří vědí, co od života chtějí a jsou ochotni pro to něco udělat. Kruhy mi daly nahlédnout do jejich životů tak, jak by se to bez nich nikdy nestalo. Ne jenom, že mi umožnily podívat se na svůj život a svoje vztahy v kontextu zkušeností ostatních, ale dodali i nečekanou kvalitu do vztahů s lidmi, s kterými se v kruhu o svůj vnitřní svět podělíte. A o tom všem, aspoň pro mě, Moje Síla je.  Přijel jsem si odpočinout, ale dostal jsem mnohem víc.

David HokszaBioinformatik a VŠ učitel

Poprvé jsem navštívil Thajsko před dvěma lety. Tehdy jsem si hledal vhodný dárek k mým abrahámovinám... Věděl jsem, že třeba zatřást korunami a vlítnout do životní sekce se zážitkovými dárky.
Dovolenou jsem to pojal jako pouť, co potřebuji na začátku druhé „padiny“ absolvovat. A že to byl fičáááák!!!!!
Mix sportu v tělocvičně a na pláži, mix lidových jídelen a pouličních vývařoven, návštěv tržišť a výborných masáži, rán a východů slunce, západů slunce a klidné hladiny moře...
Potkal jsem zde výbornou partu kluků a holek, mix všech povah a názorů, lidí absolutně otevřených a vstřícných, bojovníků-boxerů, kteří umí pohladit duši slovem i bez něj.

David Hastík

Do projektu Moje síla mě přivedla chuť občas si zaboxovat, vyčistit si hlavu a nabrat svaly. To, co jsem ale od Richarda a Dana dostala, naprosto předčilo moje očekávání, které jsem měla od klasického boxerského tréninku. Při prvním setkání s nimi mi přišlo, že musejí žít na jiné planetě. Nechápala jsem tu jejich spontaneitu a hravost. Pomalu jsem se ale začínala ladit na jejich vlnu, a to mi doslova převrátilo život naruby. Po pár měsících práce s nimi, jsem byla schopná odejít z nefungujícího vztahu a dovolila jsem si prožívat autentické emoce, které jsem v sobě za několik let popřela tak dokonale, že jsem úplně zapomněla na to, že je v sobě pořád mám. Richard a Dan nejsou jen trenéři a mentální koučové, ale v první řadě to jsou úžasní lidé, které si prostě chcete držet blízko "u těla“. Během pár let jsem potkala spoustu vystudovaných terapeutů, koučů a rádoby filozofů. Myslím, že všichni by se mohli od Richarda s Danem učit. Když jsem s nimi a s ostatními lidmi z MS, mám pocit, že je ten svět ještě někde v pořádku. Přála bych každému zažít tu pohodovou atmosféru, která na trénincích panuje. Nejde jen o trénování těla nebo hlavy, má to přesah, který se těžko popisuje, aneb pochopíš až v cíli.

Veronika Kudová

AKTUÁLNÍ AKCE

Celodenní seminář Partnerský box

15.12. 2019 10:00Primmatgym Praha
Je u vás doma příliš ticho anebo naopak křik ?

Thajsko 2020

28.2. 2020 - 10.3. 2020Thajsko
Válecí dovolená není pro tebe? Prožij s námi 10 dní v Thajsku naplněný zážitky na celý život